Bereket Duası

Bereket Duası

Bazen rızkımız daralır. Bu şekilde sıkıntılı anlarda hem bizler bununla beraber ailemiz etkilenmektedir. Faris Hoca, böyle durumlarda kazancımızın çoğalması için bolluk duası okunması gerektiğini söyleyerek ve faydalarını sizler için anlattı. Bereket duası yardımıyla helal kazancınız darlıktan kurtulacak ve bollaşacaktır. Medyum Faris Hoca sizler için seçtiği en faydalı bolluk duaları yazımızın devamında.

Bereket duası yaygın şekilde okunan bir duadır. Her bir insan yer yüzünde yaşamını sürebilmek adına çalışıp ter dökmekte ve helal kazancı ile yaşamını sürmeye çalışmaktadır. Bu mücadele içinde bazen ne kadar çalışsak da kazancımızın bereketsiz olmasından dolayı elimize pek bir şey geçmemektedir. Faris Hoca, sizler için bu şekilde durumlarda okuyacağınız bolluk duası ve hadislerde geçen bilgileri bir araya getirdi.

Bağlanma Büyüsü
Bereket duası

Bereket duası, helal kazanç sahiplerinin üzerindeki rehaveti yok ederek adete kuş benzer biçimde hafiflemelerini de sağlamaktadır. Zira bu kasvet bu zorluklar sahabe döneminde ve diğer bir çok peygamberleri de vurmuştu. Yüce yaratıcı insanoğluı vakit süre zorluklar ile sınav etmektedir. Böyle zamanlarda yapılacak bereket duası insanı allah’a daha çok yaklaştırdığı için kazancı da bolluk kazanacak ve bollaşacaktır. Faris Hoca, sizler için ayet ve hadislerin sırlarını açmış ve bolluk duası olarak okuyabileceklerinizi sizlere sunmuştur.

Bereket duası, Yaratıcının kullarına kendini hatırlatma şekillerinden birisidir. Bereket duası kulun kulluğunu hatırlaması ve buna gore hareket etmesi için de ayrıca bir vesiledir. Tanrı yarattıklarının rızıklarına kefildir. Medyum Faris Hoca, bolluk duası ile ilgili çok fazla kaynak olduğunu fakat önemli olan kalbi olarak ihlas ile bu duaların yapılması gerektiğini belirtmektedir.

 

bereket duası
bereket duası

Bereket Duası Kısa

Bolluk Duası Kısa
Faris Hoca, bir çok bolluk duası olduğunu ve her birinin insanlar tarafınca okunduğunu dile getiriyor. Bunun haricinde iş yerlerinde ve evlerde sık sık karşılaşmış olduğunın bolluk duası yazıları da bol miktarda bulunmaktadır. Bolluk duası kısa kısa olarak kağıtlara basılmıştır. Bu biçim bolluk duası yazmalarının evlerinizde bulunması normal olarak ki iyidir, normal olarak ki iş yerinize bereket duası asmak faydalıdır. Ancak Faris Hanım, siz değerli ziyaretçilerimizin mallarının ve kazançlarını hakkıyla bereketlenmesi ve bollaşması için bizzat okumanızın daha faydalı olduğunu dile getirmektedir.

İslam Peygamberi Hz. Muhammed, hem damadı hem de akrabası olan ve kendinden sonra dördüncü İslam halifesi seçilen Hz. Ali’ ye bu mevzuda bereket duası kısa bir halde öğretmiştir. Bu duaya Tirmizi hadis kitabının Daavat 121 kısmında bulabilirisiniz. Bereket duası kısa şekilde şöyledir. “ Ey tanrı’ım, bana helal rızık ver ve beni haramlardan uzak tut. Büyük lütuf ederek beni senden başkasının kapısına muhtaç etme.” şeklinde okunan bolluk duası kısa olarak büyük anlam ifade etmektedir.

Kuranda bolluk Duası

allah büyük kerem ve lütuf sahibi bir yaratıcıdır. İnsanlar onun ne istediğini ve amacının ne işe yaradığını kavrayamadıkları gibi bir çok kere de yanlış yorumlar ile ortaya çıkmışlardır. Faris Hoca, Kuran’ı Kerim kitabının sonsuz bir hazine olduğuna değinmektedir. Bereket duası etmek için çok sayıda hadis ve ayetler de bulunmaktadır. Faris Hanım, sizler için Kuranda bereket duası amacıyla okunacak ayetlerden bazılarını sunmaktadır. Örneğin kuranda bolluk duası için okunacak Müminun Suresinin 29 numaralı ayeti çok önemlidir.
Kuranda bolluk duası amacını da taşıyarak geçen bu ayet sıklıkla okunmalıdır. Bu ayette “ De ki, Rabbim beni bereketli olan bir yere indir. Sen konuklarına verenlerin en hayırlısı olansın” şeklinde geçmektedir. Kuranda bereket duası olarak geçen bu ayetin Arapçasını öğrenerek yapmak daha iyi olsa da dili dönmeyenlerin bu şekilde de okuması yararlıdır.

Faris Hoca, Kuranda bolluk duası olarak geçmaksimum fazla ayet bulunduğunu sadece insanoğluın bolluk duası olarak çok fazla ayeti öğrenemediklerini ve kimi zaman de bıraktıklarını gözlemlemiştir. şundan dolayı Kuranda bolluk duası arayan insanlar için her bir harfi şifa olan bu ayeti bolluk duası olarak okumaları ve devamlı okumaları inştanrı faydalı olacaktır.

Para Bolluk bolluk Duası
Faris Hoca, bir çok kişinin rızıklarındaki daralma ve düştükleri maddi zorluklara sebep olarak rızık bağlama büyüsü , kısmet bağlama büyüsü, basiret bağlama büyüsü gibi işlemlerin sebep olduğuna değinmekte. Bu benzer biçimde büyü çeşitleri Faris Hocamız tarafınca çözülebilen büyülerdendir. Kara büyü işlemleri bile olsa Faris Hoca bunları itina ile çözmektedir. Fakat insanlara bu büyüler çözüldükten sonra da çok görevler düşüyor. Örneğin bu büyü bozma işlemleri arkasından insanların okuması gereken para bolluk bereket duası diye dilinen bazı dualar vardır. Bereket duaları çok fazla çeşitlilik arz etmektedir.

Karınca duası ve bereket duası olarak bir çok kaynakta geçen dualar bulunuyor. Fakat para bolluk bolluk duası şeklinde dualar kişilerin içsel adanmışlıkları ile de alakalı olduğu için herkese farklı faydalan veriyor. Kendini adayan ve Faris Hocamız tarafından aldığı talimatlar ile para bolluk bolluk duası okuyan kimseler çok güzel neticelar almakta ve rızıklarındaki karanlıklar yok olmaktadır.

Para bolluk bereket duası, bir çok rızık ayetlerinin ve bereketli kazanç için okunan ayetlerin, bir çok peygamber tarafından sahabeler öğretilen bolluk dualarının ihlas ile okunmasından oluşan duadır. Faris Hoca, para bolluk bereket duası ile üzerinizde olan büyüler kaldırılması koşuluyla çok hayırlı kazançlara haiz olacağınızı ifade etmektedir.

İş Yeri bereket Duası

İşyeri açtığında insanların en büyük dilekleri hayırlı ve bol kazançlardır. çünkü çarşılar pazarlar sürekli bir hareket halindedir. Esnaflar ve iş adamları yardımıyla hem toplum kalkınmakta bununla beraber ülke kalkınmaktadır. Faris Hoca, bir çok insanoğlunun iş yeri bereket duası için kendisinden yardım talep ettiğini açıklamaktadır. İş yeri bereket duası iki konum içinde yapılabilir.

Örneğin yeni bir iş yeri açtınız ve kapısından giren her müşterinin alışveriş yapması ya da ayaklarının hayırlı gelmesi için iş yeri bolluk duası, yada iyi kazançlar kazanırken birden bıçak gibi işlerinizin kesilmesi sebebiyle yapabileceğiniz iş yeri bolluk duası vardır.

Tirmizi hadis kitabında geçen bu hadis de iş yeri bereket duaları içinde en yararlılarındandır. Sizler de iş yerinizin kapısını açarken iş yeri bereket duası maksadı ide “allah korkusunu kendisine sermeye edinen kişiler, rızıklarına ticaretsiz ve sermayesiz kavuşur” hadisini tekrarlamalı ve “allah’ım biliyorum sen rızıklarımıza kefilsin, ancak bu dünya için de çalışmamızı ve ailemize helal kazanç götürmemizi de sen istemektesin. çünkü rızkımı bereketlendir.” Şeklinde iş yeri bolluk duası yapmanız faydalı olacaktır.

Bir çok sebeplerden dolayı iş yerinin bereketi kaçan ve anlaşmaları bozulan ya da yeni ihaleler bile alamayan iş adamları, Faris Hoca tarafınca üzerlerinden büyüler kaldırılıp, arınmalarının peşine rahata kavuşmuşlardır. Bu sayede işleri açılan bir çok kimse de Faris Hanımdan iş yeri bereket duası öğrenerek uygulamış ve helal kazançlarının ne kadar arttığına ve bereketlendiğine şahit olmuşladır.

Faris Hoca, gerek bolluk duası gerekse de bolluk duası çeşitlerinin her birinde ferdin kalbindeki niyetlerinin de büyük önem arz ettiğine dikkat çekmektedir. İş yeri bereket duası yaparken de niyetimiz halis ve temiz olmalıdır.
Denenmiş rızık ve bereket duası, daha öncesinde deneyimler üzerinden güç kazanan etkili bir içsel güç olarak ifade edilmektedir. İnsanların rızk ve bereket konusunda yaşadıkları problemlerın üstesinden gelmesi için bu yöntemlerin uygulanabilir olması çok değerlidir. Sitemizde de çeşitli rızk ve bolluk duaları bulunduğunu biliyoruz.

Para mevzusunda bereket ve bolluk, kişide rahata ermek olarak nitelendirilir. İnsanlar rahata erme eğilimi içinde olan canlılardır. Fakat her daim bunun mümkün olmazı söz konusu olmaz. Bazen rahat bir yaşam sürmek insanlara nasip olmayabilir. İşte tam da bu durumlarda bolluk ve rızk duaları devreye girer. Kişinin içten ve kalbi bir şekilde dua okuması gerekir.

Denenmiş ve daha öncesinde deneyimler üzerinden şekillenen çok sayıda yakarış olduğunu biliyoruz. Fakat duaların ne benzer biçimde getirileri olduğu yönünde tam bir akıl yürütme yapmak doğru olmaz. Tanrı ve kul içinde olan bir iletişim yöntemi olarak özetlemek gerekir.

Rızk Duası
Rızk duası, bireyin rızkını belirleyen dua seçeneklerini bizlere gösterir. Rızk, bireyin helal kazancı olarak düşünülebilir. Yakarış etmenin ne denli etkisi olduğu ve bu etki üzerinden meydana getirilen değerlendirmeler için sitemizi takip edebilirsiniz. Rızk sahibi olmak, birey için etkili ve güvenli bir yöntemi işaret eder.

Rızk duaları içinde karınca duası da bulunmaktadır. Bu yakarma çok sık duyulmaktadır. Faris Hoca tarafından da önerilen dualardan biri olduğunun altını çizmek gerekir.
Dua etmenin faydaları içinde da ferdin o anki ruh halini değiştirmesi ön plandadır. Örnek olarak birey içine karanlık düştüğü zaman bunu yakarış ile düzeltebilir.
Benzeri bir şekilde eğer fert ruhunu arındırmak isterse bu aşamada yakarış çok faydalı olur.

Bolluk Duası Kısa
Faris Hoca, bir çok bolluk duası olduğunu ve her birinin insanlar tarafınca okunduğunu dile getiriyor. Bunun haricinde iş yerlerinde ve evlerde sık sık karşılaşmış olduğunın bolluk duası yazıları da bol miktarda bulunmaktadır. Bolluk duası kısa kısa olarak kağıtlara basılmıştır. Bu biçim bolluk duası yazmalarının evlerinizde bulunması normal olarak ki iyidir, normal olarak ki iş yerinize bereket duası asmak faydalıdır. Ancak Faris Hanım, siz değerli ziyaretçilerimizin mallarının ve kazançlarını hakkıyla bereketlenmesi ve bollaşması için bizzat okumanızın daha faydalı olduğunu dile getirmektedir.

İslam Peygamberi Hz. Muhammed, hem damadı hem de akrabası olan ve kendinden sonra dördüncü İslam halifesi seçilen Hz. Ali’ ye bu mevzuda bereket duası kısa bir halde öğretmiştir. Bu duaya Tirmizi hadis kitabının Daavat 121 kısmında bulabilirisiniz. Bereket duası kısa şekilde şöyledir. “ Ey tanrı’ım, bana helal rızık ver ve beni haramlardan uzak tut. Büyük lütuf ederek beni senden başkasının kapısına muhtaç etme.” şeklinde okunan bolluk duası kısa olarak büyük anlam ifade etmektedir.

Kuranda bolluk Duası

bereket duası
bereket duası

 

allah büyük kerem ve lütuf sahibi bir yaratıcıdır. İnsanlar onun ne istediğini ve amacının ne işe yaradığını kavrayamadıkları gibi bir çok kere de yanlış yorumlar ile ortaya çıkmışlardır. Faris Hoca, Kuran’ı Kerim kitabının sonsuz bir hazine olduğuna değinmektedir. Bereket duası etmek için çok sayıda hadis ve ayetler de bulunmaktadır. Faris Hanım, sizler için Kuranda bereket duası amacıyla okunacak ayetlerden bazılarını sunmaktadır. Örneğin kuranda bolluk duası için okunacak Müminun Suresinin 29 numaralı ayeti çok önemlidir.
Kuranda bolluk duası amacını da taşıyarak geçen bu ayet sıklıkla okunmalıdır. Bu ayette “ De ki, Rabbim beni bereketli olan bir yere indir. Sen konuklarına verenlerin en hayırlısı olansın” şeklinde geçmektedir. Kuranda bereket duası olarak geçen bu ayetin Arapçasını öğrenerek yapmak daha iyi olsa da dili dönmeyenlerin bu şekilde de okuması yararlıdır.

Faris Hoca, Kuranda bolluk duası olarak geçmaksimum fazla ayet bulunduğunu sadece insanoğluın bolluk duası olarak çok fazla ayeti öğrenemediklerini ve kimi zaman de bıraktıklarını gözlemlemiştir. şundan dolayı Kuranda bolluk duası arayan insanlar için her bir harfi şifa olan bu ayeti bolluk duası olarak okumaları ve devamlı okumaları inştanrı faydalı olacaktır.

Para Bolluk bolluk Duası
Faris Hoca, bir çok kişinin rızıklarındaki daralma ve düştükleri maddi zorluklara sebep olarak rızık bağlama büyüsü , kısmet bağlama büyüsü, basiret bağlama büyüsü gibi işlemlerin sebep olduğuna değinmekte. Bu benzer biçimde büyü çeşitleri Faris Hocamız tarafınca çözülebilen büyülerdendir. Kara büyü işlemleri bile olsa Faris Hoca bunları itina ile çözmektedir. Fakat insanlara bu büyüler çözüldükten sonra da çok görevler düşüyor. Örneğin bu büyü bozma işlemleri arkasından insanların okuması gereken para bolluk bereket duası diye dilinen bazı dualar vardır. Bereket duaları çok fazla çeşitlilik arz etmektedir.

Karınca duası ve bereket duası olarak bir çok kaynakta geçen dualar bulunuyor. Fakat para bolluk bolluk duası şeklinde dualar kişilerin içsel adanmışlıkları ile de alakalı olduğu için herkese farklı faydalan veriyor. Kendini adayan ve Faris Hocamız tarafından aldığı talimatlar ile para bolluk bolluk duası okuyan kimseler çok güzel neticelar almakta ve rızıklarındaki karanlıklar yok olmaktadır.

Para bolluk bereket duası, bir çok rızık ayetlerinin ve bereketli kazanç için okunan ayetlerin, bir çok peygamber tarafından sahabeler öğretilen bolluk dualarının ihlas ile okunmasından oluşan duadır. Faris Hoca, para bolluk bereket duası ile üzerinizde olan büyüler kaldırılması koşuluyla çok hayırlı kazançlara haiz olacağınızı ifade etmektedir.

İş Yeri bereket Duası
İşyeri açtığında insanların en büyük dilekleri hayırlı ve bol kazançlardır. çünkü çarşılar pazarlar sürekli bir hareket halindedir. Esnaflar ve iş adamları yardımıyla hem toplum kalkınmakta bununla beraber ülke kalkınmaktadır. Faris Hoca, bir çok insanoğlunun iş yeri bereket duası için kendisinden yardım talep ettiğini açıklamaktadır. İş yeri bereket duası iki konum içinde yapılabilir.

Örneğin yeni bir iş yeri açtınız ve kapısından giren her müşterinin alışveriş yapması ya da ayaklarının hayırlı gelmesi için iş yeri bolluk duası, yada iyi kazançlar kazanırken birden bıçak gibi işlerinizin kesilmesi sebebiyle yapabileceğiniz iş yeri bolluk duası vardır.

Tirmizi hadis kitabında geçen bu hadis de iş yeri bereket duaları içinde en yararlılarındandır. Sizler de iş yerinizin kapısını açarken iş yeri bereket duası maksadı ide “allah korkusunu kendisine sermeye edinen kişiler, rızıklarına ticaretsiz ve sermayesiz kavuşur” hadisini tekrarlamalı ve “allah’ım biliyorum sen rızıklarımıza kefilsin, ancak bu dünya için de çalışmamızı ve ailemize helal kazanç götürmemizi de sen istemektesin. çünkü rızkımı bereketlendir.” Şeklinde iş yeri bolluk duası yapmanız faydalı olacaktır.

Bir çok sebeplerden dolayı iş yerinin bereketi kaçan ve anlaşmaları bozulan ya da yeni ihaleler bile alamayan iş adamları, Faris Hoca tarafınca üzerlerinden büyüler kaldırılıp, arınmalarının peşine rahata kavuşmuşlardır. Bu sayede işleri açılan bir çok kimse de Faris Hanımdan iş yeri bereket duası öğrenerek uygulamış ve helal kazançlarının ne kadar arttığına ve bereketlendiğine şahit olmuşladır.

Faris Hoca, gerek bolluk duası gerekse de bolluk duası çeşitlerinin her birinde ferdin kalbindeki niyetlerinin de büyük önem arz ettiğine dikkat çekmektedir. İş yeri bereket duası yaparken de niyetimiz halis ve temiz olmalıdır.
Denenmiş rızık ve bereket duası, daha öncesinde deneyimler üzerinden güç kazanan etkili bir içsel güç olarak ifade edilmektedir. İnsanların rızk ve bereket konusunda yaşadıkları problemlerın üstesinden gelmesi için bu yöntemlerin uygulanabilir olması çok değerlidir. Sitemizde de çeşitli rızk ve bolluk duaları bulunduğunu biliyoruz.

Para mevzusunda bereket ve bolluk, kişide rahata ermek olarak nitelendirilir. İnsanlar rahata erme eğilimi içinde olan canlılardır. Fakat her daim bunun mümkün olmazı söz konusu olmaz. Bazen rahat bir yaşam sürmek insanlara nasip olmayabilir. İşte tam da bu durumlarda bolluk ve rızk duaları devreye girer. Kişinin içten ve kalbi bir şekilde dua okuması gerekir.

Denenmiş ve daha öncesinde deneyimler üzerinden şekillenen çok sayıda yakarış olduğunu biliyoruz. Fakat duaların ne benzer biçimde getirileri olduğu yönünde tam bir akıl yürütme yapmak doğru olmaz. Tanrı ve kul içinde olan bir iletişim yöntemi olarak özetlemek gerekir.

Rızk Duası
Rızk duası, bireyin rızkını belirleyen dua seçeneklerini bizlere gösterir. Rızk, bireyin helal kazancı olarak düşünülebilir. Yakarış etmenin ne denli etkisi olduğu ve bu etki üzerinden meydana getirilen değerlendirmeler için sitemizi takip edebilirsiniz. Rızk sahibi olmak, birey için etkili ve güvenli bir yöntemi işaret eder.

Rızk duaları içinde karınca duası da bulunmaktadır. Bu yakarma çok sık duyulmaktadır. Faris Hoca tarafından da önerilen dualardan biri olduğunun altını çizmek gerekir.
Dua etmenin faydaları içinde da ferdin o anki ruh halini değiştirmesi ön plandadır. Örnek olarak birey içine karanlık düştüğü zaman bunu yakarış ile düzeltebilir.
Benzeri bir şekilde eğer fert ruhunu arındırmak isterse bu aşamada yakarış çok faydalı olur.

frsh-admin